- ABC225-1T24L
ABC225-1T24L
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 225W - Input: 85 to 264 VAC - Output: 24 VDC - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: ABC2251T24L
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:ABC225-1T24L
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409530
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:N/A
DC Input Voltage:390 V