- ABC150-1T15G
ABC150-1T15G
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 150W - Input: 90 to 264 VAC - Output: 15 VDC - Screw Terminals - Open Frame - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description
Search Keywords: ABC1501T15G
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bel Power Solutions
Part No:ABC150-1T15G
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:90 to 264 V
Dimension:101.6 x 50.8 x 33.64 mm
DC Input Voltage:120 to 390 V