- ABC120-1T48L
ABC120-1T48L
Bel Power Solutions
AC-DC Power Supply - 120W - Input: 85 to 264 VAC - Output: 48 VDC - Screw Terminals - Chassis Mount
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description