24IMX70-12-0TG
Bel Power Solutions
DC-DC Converter - 15W - Input: 14 to 36 VDC - Output: 12 VDC - -40 to 95°C - Thru Hole - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +