110IMY15-03-8RG-G
Bel Power Solutions
DC-DC Converter - 15W - Input: 60 to 150 VDC - Output: 3.3 VDC - -40 to 85°C - Thru Hole - Adjustable Output - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +