- 0ZRB0300FF1A
0ZRB0300FF1A
Bel Power Solutions
PTC Resettable Fuse 3A(hold) 6A(trip) 30VDC 40A 2W 0.02Ohm Radial 11.4 X 3 X 17.3mm Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description