CWR09JC685KCA-TR25
AVX
Cap Tant Solid 6.8uF 20VDC 10% 5.59 X 3.43 X 1.78mm SMD 0.01%(FR) T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +