CWR09DC476KC-TR25
AVX
Cap Tant Solid 47uF 6V G CASE 10% (6.73 X 2.79 X 2.79mm) SMD 1.1Ohm 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +