12065A181JAT2A
AVX
Cap Ceramic 180pF 50V C0G 5% SMD 1206 125°C Paper T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 12065A181JAT2A
  • Supplier:
    AVX
  • Part No:
    12065A181JAT2A
  • RoHS:
    Yes
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    180 pF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    5 %