100A7R5BP150XT-ZANAW
AVX
RF/Microwave multilayer capacitor with 7.5 pF capacitance and 150 VDC rated voltage in 0.055" × 0.055" case size.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +