LEDWV-150S024ST
Autec Power Systems
AC/DC LED Power Supply - Const Volt - 150W - Fixed: 24 Vdc @ 6,250mA - Dim: No
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: LEDWV150S024ST
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Autec Power Systems
  • 부품 번호:
    LEDWV-150S024ST
  • 측정 단위:
    Per Each
    Yes
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Input/Output Type:
    AC/DC
  • Style:
    Enclosed
  • Type:
    Constant Voltage
  • Output Type:
    Fixed
  • Dimming:
    No
  • Maximum Output Power:
    150 W
  • Output Voltage Range:
    24.0 Vdc (Nom)
  • Maximum Output Current:
    6,250 mA (6.25 A)
  • Minimum AC Input Voltage:
    90
  • Maximum AC Input Voltage:
    305
  • Minimum DC Input Voltage:
    Not App
  • Maximum DC Input Voltage:
    Not App
  • Termination Style:
    Wire Leads
  • Input Connector Type:
    Stripped and Tinned
  • Output Connector Type:
    Stripped and Tinned
  • Operating Temperature:
    -35 to 70 °C