LEDWCD075S210ST
Autec Power Systems
AC/DC LED Pwr Sply - Const Curr - 75W - Fixd: 36 Vdc @ 2,100mA - Dim: 1-10 Vdc/Resist
Description +
Search Keywords: LEDWCD075S210ST
  • Part No:
    LEDWCD075S210ST
    Yes
  • HTS:
  • Dimming:
    1 to 10 Vdc/Resistance
  • Maximum Output Power:
    75 W
  • Output Voltage Range:
    18.0 to 36.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    2,100 mA (2.1 A)
  • Operating Temperature:
    -35 to 70 °C