- ATC480W24V
ATC480W24V
ATC Diversified Electronics
AC-DC Power Supply - 480 W - 24 VDC - DIN Mount - Input: 90 to 264 VAC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description