- LCM600W-T-1
LCM600W-T-1
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 600W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Conformal Coat - 2.4 x 4.5 x 7.5 inches
Description