The LCM600L-T-4-A is a 600W AC-DC bulk front-end power supply featuring a 12V main output, a 5V standby output, and a terminal ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
The LCM600L-T-4-A is a 600W AC-DC bulk front-end power supply featuring a 12V main output, a 5V standby output, and a terminal block input.