- LCM600L-N
LCM600L-N
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 600W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC Connector - Low Noise - 2.4 x 4.5 x 7.5 inches
Description