- LCM300Q-T-1
LCM300Q-T-1
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 300W - 24VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Conformal Coat - 1.61 x 4 x 7 inches
Description