- LCM1500W-T-B
LCM1500W-T-B
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 1500W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Reverse Air - Constant Current - 2.5 x 5.2 x 10 in ...
Description
AC-DC Power Supply - 1500W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Reverse Air - Constant Current - 2.5 x 5.2 x 10 inches