- LCM1500R-T-8
LCM1500R-T-8
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 1500W - 28VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Constant Current - 2.5 x 5.2 x 10 inches
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description