- LCM1000L-T-4
LCM1000L-T-4
Artesyn / Advanced Energy
AC-DC Power Supply - 1000W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - Terminal Block - Standby - 2.4 x 5.2 x 10 inches
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description