- LCC600-48H-4P
LCC600-48H-4P
Artesyn / Advanced Energy
Enclosed AC-DC Power Supply - 600W - 48VDC - Input: 180 to 305VAC - -40 to +85°C - IP65
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description