- LCC600-36H-9P
LCC600-36H-9P
Artesyn / Advanced Energy
Enclosed AC-DC Power Supply - 600W - 36VDC - Input: 180 to 305VAC - -40 to +85°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Description