AVO100B-48S3V3-6L
Artesyn / Advanced Energy
Isolated DC-DC converter delivering 99 W at 3.3 V output from a 36–75 VDC input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +