AVE450B-48S28-6L/M
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 28V 16A 450W 8-Pin Half-Brick
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +