- AVD50B-48S12-6L
AVD50B-48S12-6L
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 12V 4.17A 50W Thru-Hole 8-Pin Sixteenth-Brick Tray
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description