- AVD50B-48S05-6L
AVD50B-48S05-6L
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 5V 10A 50W Through Hole 8-Pin Sixteenth-Brick
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description