- AVD200-48S12-6L
AVD200-48S12-6L
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 12V 17A 200W 6-Pin Sixteenth-Brick Tray
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description