ADQ600B-48S12B-6LI
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 1-OUT 12V 50A 600W 8-Pin Quarter-Brick
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +