- ADH700-48S50-6LS
ADH700-48S50-6LS
Artesyn / Advanced Energy
Isolated PoE (Power over Ethernet) Module DC DC Converter 1 Output 48V 14A 36V - 75V Input
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description