QRM85BXXY28E
APEM Inc.
LED Indicator - Ø8mm - 20mA 28VDC - Yellow LED - Black Bezel - IP67 - Wire Terminals - Rear Panel Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +