Q8R5BXXG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 12VDC @ 20mA - Recessed - Black Bezel - Wires - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +