Q8R1CZZRYG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fas ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67