Q8R1CYYRG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Bi-Color Red/Green - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - I ...
Description +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Bi-Color Red/Green - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67