Q8R1BXXY110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Yellow - 110VAC @ 6mA - Recessed - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
Description +
Search Keywords: Q8R1BXXY110E
  • Part No:
    Q8R1BXXY110E
    25
  • Color:
    Yellow
  • Dimension:
    34.75 x 11.54 x 10 mm