Q8R1BXXB12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 12VDC @ 20mA - Recessed - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
Description +
Search Keywords: Q8R1BXXB12E
  • Part No:
    Q8R1BXXB12E
  • Dimension:
    44.75 x 11.54 x 10 mm