Q8R1BXXB110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 110VAC @ 6mA - Recessed - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: Q8R1BXXB110E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q8R1BXXB110E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Blue
  • Dimension:
    34.75 x 11.54 x 10 mm