Q8P3CXXR24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 24VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
Description +
Search Keywords: Q8P3CXXR24E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q8P3CXXR24E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    27.6 x 11.54 x 10 mm