Q8P3CXXHR24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Red - 24VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +