Q8P1CZZRYG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fa ...
Description +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67