Q8P1CXXSR12
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Red - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +