Q8P1CXXHR12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Red - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP ...
Description +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Red - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67