Q8P1CXXHR110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Red - 110VAC @ 6mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP ...
Description +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Red - 110VAC @ 6mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67