Q8P1BXXSB12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Blue - 12VDC @ 20mA - Prominent - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +