Q8F5CXXB24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 24VDC @ 20mA - Flush - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +