Q8F3CXXHY110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Yellow - 110VAC @ 6mA - Flush - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +