Q8F3CXXG12
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 12VDC @ 20mA - Flush - Bright Chrome Bezel - Wires
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +