Q8F3BXXR12E
APEM Inc.
The Q8F3BXXR12E is an IP67 sealed, 8 mm panel mount LED indicator with a black flush bezel, wire terminals, and a fixed red li ...
Description +
The Q8F3BXXR12E is an IP67 sealed, 8 mm panel mount LED indicator with a black flush bezel, wire terminals, and a fixed red light operating at 12 VDC.
Search Keywords: Q8F3BXXR12E
  • Part No:
    Q8F3BXXR12E
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    28.6 x 11.54 x 10 mm