Q8F3BXXHB110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Hyper Bright Blue - 110VAC @ 6mA - Flush - Black Bezel - Wires - IP67
Description +
Search Keywords: Q8F3BXXHB110E
  • Part No:
    Q8F3BXXHB110E
    25
  • Color:
    Blue
  • Dimension:
    28.6 x 11.54 x 10 mm