Q8F3BXXG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 24VDC @ 20mA - Flush - Black Bezel - Wires - IP67
Description +
Search Keywords: Q8F3BXXG24E
  • Part No:
    Q8F3BXXG24E
  • Dimension:
    28.6 x 11.54 x 10 mm