Q8F3BXXB24
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Blue - 24VDC @ 20mA - Flush - Black Bezel - Wires
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +